logo_facebook

Renowacja lakieru

 

Korekta lakieru to wieloetapowy proces polegający na przywróceniu blasku i głębi koloru oraz usunięciu większości defektów  takich jak :  mikro rysa , utlenienia , wżery pochodzenia organicznego itp.Powstają one podczas codziennej eksploatacji, a w szczególności na myjniach szczotkowych oraz od nieprawidłowej pielęgnacji auta. Profesjonalna korekta lakieru gwarantuje, że na lakierze nie pojawią się smugi , rysy i hologramy, które powstają  na skutek szybko i nieumiejętnie przeprowadzonej tzw.” polerki” po takim zabiegu lakier samochodu będzie zbliżony , a często zdarza się ze głębia i blask jest lepsza od  fabrycznej.

Usługa renowacji składa się z kilku etapów takich jak:

  1. Oczyszczenie karoserii – prowadzi do usunięcia wszelkich obcych cząsteczek z powierzchni zewnętrznych poprzez użycie środków chemicznych, wody, glinki samochodowej.
  2. Proces polerowania powłoki lakierniczej , przy użyciu maszyny polerskiej, padów i past polerskich. Polerowanie lakieru powoduje usunięcie rys z warstwy klaru, utlenień, wżerów pochodzenia organicznego i innych niedoskonałości lakieru.
  3. Konserwacja – polega na nałożeniu ochronnej warstwy wosku (w postaci mleczka lub pasty), zabezpieczającej karoserię przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych i przywieraniu obcych cząsteczek.

 W zależności od wymagań klienta i grubości warstwy lakierniczej jesteśmy wstanie usunąć od 50% do 95% defektów lakieru. 

Cena ustalana indywidualnie  po wcześniejszym ustaleniu zakresu usługi i oględzinach stanu powłoki lakierniczej.

  • poorboys

  • menzerna

  • finishkare

  • collinite

  • finishkare

  • car_pro

AUTO SPA ul. Harcerska 18 , 63-000 Środa Wlkp., tel: 530 618 115 , 535 949 566